Yurtdışı Kargo Hizmeti Nedir ?

Kuryemex ailesi olarak sizlere en hızlı, en kolay ve en kaliteli kargo hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hayata geçirdiğimiz ve sizlere sunmaktan mutluluk duyduğumuz bir diğer
hizmetimiz ise, Exyurtdışı hizmeti.

Kuryemex-yurt-disi-kargo-ayricaligi
ExYurtdışı hizmetimiz ile birlikte kargonuzun 1 günde Avrupa’da, 2 günde Amerika’da, 2-3 gün içerisinde iste dilediğiniz herhangi bir ülkede olmasını sağlayabilirsiniz. Acil göndermeniz gereken kargolarınız ExYurtdışı ile dilediğiniz ülkeye, en hızlı şekilde teslim edilir. Uçak kargo gönderiminin zor olmasına hiç gerek yok. Kargonuzun uzun süre teslim edilmesini bekleyeceğiniz durumlar ise ExYurtdışı ile tarihe karışıyor. Yurtdışı hizmetimizin en hızlı ve en kolay kurye hizmeti olmasının yanı sıra, üstelik çok uygun fiyatlarla!
ExYurtdışı “Acil Yurt Dışı Kurye” hizmeti ile birlikte gönderilerinizi, kargolarınızı ve değerli evraklarınızı Avrupa’ya göndermek sadece 1 iş günü, Amerika’ya göndermek sadece 2 iş günü ve dilediğiniz herhangi bir ülkeye göndermek ise en çok 3 iş günü sürecektir. Kuryemex ile en hızlı yurtdışı kargo hizmeti sayesinde gönderilerinizi, kargolarınızı ve hatta değerli evraklarınızı göndermek için günlerce beklemez, zamandan tasarruf ederek işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Yurtdışı kargo hizmetimiz sadece gönderilerinizin iletilmesi ile ilgilenmez. Geniş hizmet yelpazesi kapsamında gönderilerinizin hazırlanması aşamasından teslimatına kadar alanında uzmanlaşmış kadromuz ile birlikte sizlere kaliteli hizmet sunar, aklınıza takılan her soruyu dilediğiniz zaman cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Almanya kargo, Fransa kargo hizmetleri ile kargo gönderilerinizi en güvenli ve hızlı şekilde gönderme avantajından yararlanırsınız.

Siz de yurt dışına gönderi, kargo, değerli evrak vs. göndermek istiyor ancak zaman kısıtlaması yaşıyorsanız, tek ihtiyacınız olan şey Kuryemex’ten ExYurtdışı “Acil Yurt Dışı Kurye” hizmeti. Bizi arayın, sizlere en uygun fiyatlandırma ile hizmetimiz hakkında bilgilendirme yapalım. Merak ettiğiniz her şey için her an bize ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın