AnasayfaUçak Kargo

Uçak kargo hizmeti zaman ve güvenilirlik açısından en hassas taşımacılık kategorisindedir. Aynı gün içerisinde evrak ve paket teslimatını gerçekleştirebileceğiniz bu hizmetimiz İstanbul , Ankara, İzmir ve Antalya’da adrese teslim ve adresten alım olarak 6 saat içinde gerçekleştirilebilir. Tercihinize göre kapıdan kapıya, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya, havaalanından havaalanına gibi teslim seçenekleri ile size hizmet sunmaktayız. Bu hizmetimiz tamamen sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır ve uzman firmalar ile iş birliği sağlanır.

Kuryemex-Ucak-Kargo-Hakkında-Bilgi

EN HIZLI UÇAK KARGO

Hepimiz zaman zaman gerek sevdiklerimize, gerekse bazı kurumlara evrak ya da bu tarz şeyleri göndermek durumunda kalıyoruz. İşlemlerinizi gerçekleştirirken kargolama ve kurye hizmetleri söz konusu olunca devreye Kuryemex giriyor. Riskli bir taşıma işlemi gibi görünse de en güvenilir kurye ağlarımızdan biridir. Uçak kargo sistemi kuryenizi adresinizden en kısa sürede alarak, hangi şehre gidecek ise ilk sefer sayılı uçak ile limana ve uçağa teslimatı sağlanır.

Daha fazla bilgi için Yurtdışı Kargo Hizmeti sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de güvenilirlik ve hızlı teslimat ilk kuralımız. Siz değerli müşterilerimiz için güler yüzlü ekibimizle buradayız.