Ex Kiralama nedir?

Ex Kiralama hizmeti yoğun evrak ve paket gönderisi olan şirketlerin kullandığı bir hizmettir. Bu sistemde kurye haftada 6 gün, günlük 9 saat üzerinden restorana yada şirketin emrinde çalışır ve gönderi yada paket taşıma konusunda herhangi bir mesafe yada adet sınırı olmadan hizmet verir. Bu hizmeti güvenlik veya temizlik firmalarının verdiği hizmetle benzerlik göstermektedir.

Ex Kiralama’yı yoğun evrak gönderisi olan firmalar (Gümrük firmaları, Ecza depoları, Hastaneler, Tıbbi görüntüleme merkezleri, e-ticaret siteleri, büyük kurumsal firmalar ve holdingler), yoğun paket servis sağlayan restoranlar ve restoran zincirleri sıklıkla bu hizmetimizeden faydalanmaktadır.

Ex Kiralama için taahhüt vermem gerekir mi?

Ex Kiralama hizmeti ile kurye ve motosiklet kiralamak için 1 aylık yada 1 yıl taahhüt imzalamak gerekmektedir. Aylık ve yıllık yapılan kiralama hizmeti fiyat farklılığı göstermektedir.

EX Kiralama hizmet bedeli şirketim adına fatura edilir mi?

Ex Kiralama yasal bir hizmettir. Yasal bir sözleşme dahilinde sunulur. Hizmet bedeli aylık olarak fatura edilir ve bu fatura ile yıl sonu şirketinizin hesaplarından gider olarak gösterip vergi indirimi sağlayabilirsiniz.

Ex Kiralama hizmetinin avantajları nelerdir?

  • Tek merkezden yönetilen büyük zincir restoran şirketlerinin veya grup şirketlerin iş yükünü azaltmak ve masrafları faturalandırmak.
  • Motosiklet satın alma yaparak yüksek miktarda nakit paranın şirketin kasasından bir defada çıkmaması ce kiralama yöntemiyle aylık gider olarak faturalandırmak ve yılsonu vergiden düşebilmek.
  • Kurye herhangi bir sebepten işe gelmediğinde restoranda yada şirkette oluşabilecek iş ve ciro kaybının önüne geçmek. (Kurye personeli herhangi bir sebepten işe gelmediğinde Kuryemex maksimum 3 saat içinde joker kurye istihdam eder)
  • Motosikletlerin, periyodik bakım, yağ değişimi, parça değişimi, yaz kış lastik değişimi, arıza onarım masrafları ve kaza sonrası hasar onarım masrafı, taşıt sigortası, vergi ve muayene ücretlerini tek bir paket halinde sunulup Kuryemex tarafından karşılanması. Bu işlerin takibini yapıp zaman ve enerji kaybından müşterinin muaf olması.
  • Eğitimli motorlu kurye personeli bulmak personelin işe giriş çıkış süreçleri ile zaman harcamak ve bu operasyonu sağlamaktan muaf olmak.
  • Saha denetmenlerinin haftada bir gün yaptığı şube ziyareti sayesinde kurye personelinin iş disiplinin sağlanması ve verimliliğinin arttırılması.
  • Motosiklet yakıt ücretlerinin Kuryemex tarafından karşılanacağı için şirketin bunun takibiyle uğraşmaması ve faturalandırılarak gider olarak gösterilebilmesi.
  • Motosiklet ve kurye personel ve yakıt ihtiyacının tek firma ile karşılanması kolaylığı.

İstanbul içinde evrak yada paket gönderiminde mesafe fiyatı etkiler mi?

İstanbul içinde evrak yada paket gönderimi alınan ve teslim edilen adresler bölgesel bazda hesaplanır, mesafeye göre ücretler değişkenlik göstermektedir.

Express Kurye nedir?

Express Kurye motosikletli kuryenin adresten alınıp teslim adresine toplamda 60-90 dk. İçinde teslimatının sağlanmasıdır.

Normal kurye teslimatı nedir?

Motokuryenin gönderiyi adresten alıp 3 saat içinde diğer adrese teslimatını sağlaması işlemidir

V.I.P kurye nedir?

Motokuryenin gönderiyi adresten alıp maksimum 60 dk. İçinde teslimat sağlanması işlemidir.

Acil gönderim var nasıl kurye çağırabilirim?

Online olarak internet sitemiz üzerinden yada 0216 693 10 11-12 numaralı telefonlardan ulaşarak kurye çağırabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzla ExMobil üzerinden kurye çağırabilir ödeme yapabilir ve gönderi takibinizi yapabilirsiniz.

Şehirler arası yada uluslararası acil gönderim sağlayabilir miyim?

Şehirler arası için Ankara, Adana, İzmir, Antalya adresten alınıp uçak kargo yöntemiyle 6 saat içinde teslimatı sağlanır. Ayrıca hava alanı mevcut olan tüm illerde hava alanı teslimatı sağlanır.

Ex Yurtiçi hangi şehirlerde hizmet sağlamaktadır?

Ex Yurtiçi hizmeti İstanbul’un tüm ilçelerinden evrak teslim alınarak Ankara, Adana, İzmir, Antalya adresten alınıp uçak kargo yöntemiyle 6 saat içinde teslimatı sağlanır. Ayrıca hava alanı mevcut olan tüm illerde hava alanı teslimatı sağlanır.

Ex yurtdışı Türkiye'den hangi şehirlerden gönderim sağlanmaktadır?

Türkiye’de yurt dışı gönderimi şu an sadece İstanbul’dan gönderim sağlanmaktadır.

Ex Yurtdışı Hizmetinde gönderim kaç günde teslim edilir?

  • İstanbul-Avrupa ülkeleri: Ertesi gün adresten adrese teslimat sağlanır.
  • İstanbul-Amerika: 2 iş günü içinde adresten adrese teslimat sağlanır.
  • Diğer tüm ilkeler: 3 yada 4 iş günü içinde adresten adrese teslimat sağlanır.

Kuryemex Tanıtımı