ExKiralama

Kurye Personel Tedariki, motosiklet tedariki ve bakımları yakıt giderleri Gibi Bütün Kurye İhtiyaçlarınızı Tek Bir Pakette Sunarak Bu Sorunlarınızın Çözümü Oluyoruz. Exkiralama ile Müşterilerimiz Restoranlarında İhtiyaç Halinde Kullanabilecekleri Daimi Motosikletli Kurye Ekibi Bulundurmuş Oluyorlar. Üstelik Hiçbir Yatırım Maliyetine Girmeden!

ExKiralama ile personelimiz ve aracımızın tüm ihtiyaçlarını biz karşılıyoruz size sadece paketinizi göndermek kalıyor. Bu yöntem ile şirketinizin paket servis performans/kalitesini arttırmış ve ek masraflardan kurtulmuş oluyorsunuz!

 

 

EX-KİRALAMA’NIN MÜŞTERİYE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR NELERDİR?

1) Tek merkezden yönetilen büyük zincir restoran şirketlerinin iş yükünü azaltmak ve masrafları faturalandırmak.

2)  Motosiklet satın alma yaparak yüksek miktarda nakit paranın şirketin kasasından bir defada çıkmaması ve  kiralama yöntemiyle aylık gider olarak faturalandırmak ve yılsonu vergiden düşebilmek.

3)  Kurye herhangi bir sebepten işe gelmediğinde restoranda oluşabilecek iş ve ciro kaybının önüne geçmek (Kurye personeli herhangi bir sebepten işe gelmediğinde Kuryemex maksimum 3 saat içinde joker kurye istihdam eder.)

4)  Motosikletlerin, periyodik bakım, yağ değişimi, parça değişimi, yaz kış lastik değişimi, arıza onarım masrafları ve kaza sonrası hasar onarım masrafı, taşıt sigortası, vergi ve muayene ücretlerini tek bir paket halinde sunulup Kuryemex tarafından karşılanması. Bu işlerin takibini yapıp zaman ve enerji kaybından müşterinin muaf olması.

5)  Eğitimli motorlu kurye personeli bulmak personelin işe giriş çıkış süreçleri ile zaman harcamak ve bu operasyonu sağlamaktan kaynaklı ekstra mesai kayıplarını önlemek.

6)Saha denetmenlerinin haftada bir gün yaptığı şube ziyareti sayesinde kurye personelinin iş disiplinin sağlanması ve verimliliğinin arttırılması.

7) Motosiklet yakıt ücretlerinin Kuryemex tarafından karşılanacağı için şirketin bunun takibiyle uğraşmaması ve faturalandırılarak gider olarak gösterilebilmesi.

8) Motosiklet ve kurye personel ve yakıt ihtiyacının tek firma ile karşılanması kolaylığı.

İş yerinizin gider maliyetini düşürüp kalite standartını artırmak için bu hizmetimiz tam size göre. Memnun kalacağınıza emin olduğumuz ExKiralama hizmetimizi gerçekleştirmek için güler yüzlü ekibimiz sizleri bekliyor.

Restaurant Referanslarımız