Uçak Kargo

ExYurtdışı Nedir ?

ExYurtdışı, Kargonuzun 1 Günde Avrupa’da 2 Günde Amerika’da, 2-3 Gün İçerisinde İstediğiniz Ülkede Olmasını Sağladığımız Hizmetimizdir.

Kuryemex müşterilerimizin talepleri ile paralel şekilde geliştirdiği hizmetlere artı olarak, “Acil Yurtdışı Kurye’’ hizmetini sizlere sunuyor!

Gönderileriniz verdiğiniz andan itibaren 1 gün sonrasındaki iş günüde Avrupa’da, 2 gün sonrasındaki iş gününde Amerika’da ve en geç 3 gün sonrasındaki iş gününde istediğiniz ülkede olacak şekilde ayarlanır ve en hızlı şekilde gönderilir. Gönderilerinizin hazırlanma safhasından başlayarak teslimata kadar olan tüm hizmet ve danışmanlık ihtiyaçlarını karşılayacak geniş hizmet yelpazesi ve işlerinde uzmanlaşmış kadrosu ile dilediğiniz her an sorularınıza mutlulukla cevap verebiliriz.

Artık haftalarca ya da aylarca göndermiş olduğunuz evraklarınızı beklemenize veya değerli evraklarınız için tedirgin olmanıza gerek yok çünkü Kuryemex sizlere yurtdışı kurye hizmeti ile çok daha kısa sürelerde en kaliteli hizmeti sunuyor. Sadece ürün değil, önemli iş evraklarınız yurtdışı kurye hizmetimiz ile iş hayatınızı kolaylaştırmak adına son derece hızlı, güvenilir ve uygun fiyata adrese teslim ediliyor. Uluslararası verdiğimiz bu hizmet aynı zamanda uygun bütçeli olarak planlanır.

Çağın hızla ilerleyen temposuna ayak uydurmak adına tüm taleplerinizi karşılamak ve cevap vermek için sizler için güler yüzlü ekibimizle birlikte memnuniyet ile buradayız.

Bizi Arayın