Gönderen Bilgisi


Alıcı Bilgisi

Exİstanbul

Exİstanbul Nedir?

Exİstanbul, Kargonuzun İstanbul İçerisinde 60-90 Dakikada İstediğiniz Yere Ulaşmasını Sağlayan Hizmetimizdir.

Acil iletmeniz gereken önemli bir evrağınız mı var? Trafik ve karmaşık adres mi söz konusu? Kuryemex bu konuda sizin için en doğru yer!

Günün istediğiniz saatinde İstanbul trafiğine takılmadan gönderilerinizi hızlı bir şekilde ulaştırmak tam anlamıyla hayatınızı kolaylaştıracaktır. Size oldukça fazla zaman tasarrufu sağlayacak olan bu hizmetimiz stratejik yönetim anlayışımız ile birleşince memnuniyet ile sonuçlanıyor.

ExIst

Exİstanbul hizmetimiz ile İstanbul sınırları içerisinde dilediğiniz adrese uygun fiyat ile gönderinizi ulaştırabilecekseniz. Özellikle iş alanlarında sıklıkla tercih edilen bu hizmetimiz kapıdan kapıya teslim olacak şekilde planlanır. Zarf, paket, kargo farketmeksizin boyutlarına ve ağırlığına göre uygun fiyatlandırdığımız bu hizmet son derece işinize yaracaktır.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz daima zamanında teslimatı hedefler. İstanbul kurye için Kuryemex çağrı hattımızı dilediğiniz zaman arayarak size en yakın kuryeyi bizden talep edebilir; İstanbul içi gitmesi gereken gönderilerinizi en hızlı şekilde yollayabilirsiniz.

Evrak ve Paket Gönderim Referanslarımız