Kurye İstanbul

İstanbul kurye hizmetinde en hızlı, en kolay ve en güvenilir çözüm Kuryemex’te. İstanbul içi gün içinde acil göndermek istediğiniz kargolar için siz değerli müşterilerimize hızlı çözümler sunuyoruz.

En hızlı, en kolay ve en güvenilir İstanbul kurye hizmetini Kuryemex Exİstanbul hizmetimiz ile de alabilirsiniz.Bu sayede kargonuz İstanbul içinde 60-90 dakikada istediğiniz yere ulaşır, size de işinizi halletmenin rahatlığını yaşamak kalır.

Kurye

Acil göndermeniz gereken kargolar, iletmeniz gereken evraklar, kapıda teslim paketler İstanbul içi kurye hizmeti sayesinde en kısa sürede alıcınıza ulaştırılır. Trafik, yoğunluk, kargaşa demeden acil işinizi en kısa sürede halletmenin mutluluğu ile rahatça arkanıza yaslanabilirsiniz. Günün istediğiniz saatinde oldukça kolay ve 60 dakika ile 90 dakika arasında gibi kısa bir süre içerisinde kargonuzu, evrakınızı, paketinizi karşı tarafa iletebilir, zaman tasarrufu yapabilirsiniz.

Zarf, paket, kargolarınızın boyutlarına ve ağırlıklarına uygun olarak fiyatlandırmalar yapıyoruz. İstanbul kurye hizmetimiz üzerinden kargonuzun boyutunu, teslim alınacak ve teslim edilecek adresi seçerek en uygun fiyatlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimizin yanı sıra hizmetimiz kapıdan kapıya teslim şeklinde planlandığı için gönderilerinizi gönderirken teslimat konusunda içiniz rahat olabilir.

Kuryemex ailesi olarak sizlere en hızlı, en kolay ve en güvenilir kurye çözümleri bulmak için çalışıyoruz. Exİstanbul hizmetimiz ile İstanbul içi kurye ile zarf, evrak, paket, kargo gibi gönderilerinizi gönül rahatlığı ile en uygun fiyata, 60-90 dakika gibi kısa bir sürede gönderebilirsiniz. Deneyimli ve güler yüzlü ekibimiz ile hizmetimizden memnun kalmanız için çalışıyor, siz değerli müşterilerimize en iyi kurye hizmetini sağlamak için özveri ile çalışıyoruz.

Bizi Arayın

Kurye Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nasıl Kurye Çağırabilirim ?

www.kuryemex.com üzerinden kurye çağır sekmesi tıklayarak teslim alınacak ve teslim edilecek adres bilgilerini doldurarak kuryenizi çağırabilirsiniz. Dilerseniz 0850 888 0 300 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanıp kuryenizi çağırabilirsiniz.

İstanbul içi kurye kaç saatte elime ulaşır ?

Gönderinizin aciliyet durumuna göre;
-Express kurye:60 ile 90 dakika arasında alıcıya teslim edilir
-Normal kurye:4 saat içersinde alıcıya teslim edilir
-Vip kurye:60 dakika arasında alıcıya teslim edilir

Kurye hizmetinin ne gibi avantajları Var?

Gönderilmek istenen ürünün (evrak-koli-paket) ekonomik ve hızlı ve güvenilir bir şekilde alıcıya iletiliyor olması en büyük önemli avantajdır.

Vermekte olduğunuz kurye hizmetleri nelerdir ?

Motorlu kurye kiralama, motosiklet kiralama, normal kurye, gün içi kurye, vip kurye, gece kurye hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kurye firmasının yakın olması fiyatı etkiler mi ?

Etkilemez. Kuryemex firması olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakasında bütün bölgelerde kuryelerimiz bulunmaktadır. Gönderi talebi oluşturduğunuzda size en yakın kurye tarafından paketiniz teslim alınır ve teslim edilir.

Devamını Göster

Gönderimi teslim edemezseniz ne yapıyorsunuz ?

Alıcı kişiye telefon numarası üzerinden ulaşılmaya çalışılır. Eğer ulaşılmazsa gönderi kişiye ulaşılır ve gönderici kişi kendi inisiyatifinde karar verir.

Alıcı gönderiyi teslim almadığını iddia ediyor ne yapabilirim ?

Kuryemex olarak gönderileriniz sizin alıcı bilgilerinde kişiye isim ve imza karşılığında teslim edilir. Gönderiniz teslim edildiğinde size de alıcı teslim isim bilgileriniz sms olarak yönlendirilir.

Gönderimi nasıl takip edebilirim ?

Kuryemex uygulamamız üzerinden online olarak kuryenin durumunu takip edebilirsiniz.

Paketi nasıl ambalajlamam gerekiyor ?

Gönderinizi hazırlarken kolinizin paketlenmesine özen gösteriniz.
Kırılabilecek eşyalarınızı balonlu poşete yani patpat ile sarmanız gönderinizi taşıma esnasında oluşabilecek kırılmalara karşı koruyacaktır. Birden fazla ürün gönderimi yaparken kırılabilecek durumdaki ürünleri ayrı ayrı sarmaya özen gösteriniz. Koli içersinde kalan boşlukları karton ve köpükle doldurunuz. Gönderiniz kuryemex ile emin ellerde…

Acentelik veriyor musunuz ?

Gerekli Şartların sağlanması durumunda Acentelik verebilmekteyiz. Acentelik başvurusu taleplerinizi web sitemiz üzerinden yada 0850 888 0 300 telefon numaramız üzerinden iletebilirsiniz.

Araçlı kuryenin diğer kuryelere göre farkları nelerdir?

Motosiklet ile taşınamayacak durumda olan ürünleri araçlı kurye aracılığıyla gönderebilirsiniz

Motorlu kurye hizmetiniz en fazla ağırlık ve en fazla hacim ne kadardır ?

25 ds ve 20 kg arasında olan ürünleri taşıyabiliriz.

Çalışma saatleriniz nedir?

Kuryemex olarak;

Hafta içi 09:00 – 18:00

Cumartesi 09:00 – 15:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz .

Hangi malları taşımıyorsunuz ?

Yasalar tarafından bulundurulması yasaklanmış, ruhsat iznine tabi olan her türlü madde taşınmamaktadır.
Canlı hayvan-Zehirli, radyoaktif, patlayıcı, yanıcı maddeler- kuryelerimizin veya üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini tehlikeye atacak maddeler taşınmamaktadır.