Günümüz sektöründe, kurye hizmetleri bireyler için önemli bir konuma gelmiştir. Bu kurumlardan bir tanesi olan Kuryemex Express, hem yurt içi hem yurt dışı pek çok noktaya müşterilerinin isteklerini karşılayabilmektedir. Avrupa ülkelerine 1 günde kargoyu teslim ederken Amerika’ya ise 2 gün gibi kısa bir sürede ulaştırır.

Fransa kargo hizmeti yanı sıra, İstanbul için 60 ile 90 dakika arasında kargolarını teslim eder. Böylece, sektörde en hızlı kurumlardan olmasının yanı sıra müşterilerine sunduğu iletişim olanakları ile de ön plana çıkmaktadır. Müşterilerine her daim kargoları hakkındaki bilgiyi detaylı olarak iletmektedir. Bünyesinde çalıştırdığı elemanlar ise son derece deneyimlidir.

Neden Fransa Kargo’ da Kuryemex Express Tercih Etmeliyim?

Sorunsuz ve hızlı bir şekilde müşterilerinin taleplerini karşılayan bu kargo firması, yoğun trafik ve kötü hava koşullarından etkilenmez ve zamanında ürünlerini ulaştırır. Günde 3500’den fazla kapı çalarak ve 10.000 Km yol giderek sektörde öncülüğünü sürdürür. Müşterilerine sunduğu takip kodu ile bireyler her daim kargosunun hangi konumda bulunduğunu takip edebilir.

Kuryemex Sunduğu Hizmetler

Firma müşterilerinin kargo anlamındaki taleplerini iyi bir şekilde karşılamak amacıyla pek çok kategoride hizmet sunar. Böylece hem memnuniyet hem de güvenirlik açısından ön planda durur.

Bu hizmetler şöyledir;

  • EX İstanbul
  • Ex Yurt içi
  • Ex Yurt dışı
  • Ex Kiralama
  • Ex Mobil

Bu olanaklar ile dünyanın dört bir tarafında hizmet sunmakla birlikte bireyler telefonlarından mobil uygulamasını indirerek işlemlerini daha da avantajlı konuma getirebilirler.

Yurt İçi Hizmeti

Acil kurye hizmeti, yurt içinde hizmet süresi 6 saattir. Hava yolları hizmeti kullanarak bireylerin evlerine ya da bireylerin ihtiyacına göre istedikleri konuma mümkün olduğu en kısa sürede ulaştırır. Bu sayede de müşterilerin memnuniyetini ve güvenirliğini kazanır.

Yurt Dışı Hizmeti

Yurt dışına ise Avrupa ülkelerine bir iş gününde kargolarını teslim etmektedir. Ayrıca Fransa kargo hizmeti ile de uzmanlaşmış kadrosu ile hızlı ulaşım sağlamaktadır. Amerika’ya iki iş gününde ulaşım sağlarken müşterinin istediği herhangi bir ülkeye ise üç iş gününde kargoyu istenilen yere ulaştırır ve bu süreçte kargonun durumunu hem firma tarafından hem de firmanın bireye sunduğu takip kodu ile birey tarafından takip edilir. Böylece kargo güvenilir bir şekilde gideceği konuma ulaşmış olur ve müşteriye bildirilir.

Kiralama Hizmeti

Büyük zincir restoranlar için sunulan kurye hizmetidir. Motosiklet tedarik hizmetini ve yakıt giderlerini firma tarafından restoranlara sunulur ve bu işlem tek bir faturalandırılma yaparak süreci müşterileri adına karmaşıklıktan kurtarır.

Böylece, müşteriler ek fiyatlardan kurtularak iş yükünü azaltır. Bu süreçlerin her biri kurye hizmeti tarafından sağlanır. Ayrıca deneyimli motor personeli bulmasının yanı sıra ücretlendirmeyi de karşılar. Bunların yanı sıra da kurye hizmeti tarafından olumsuz bir durumla karşılaşmamak amacıyla süreç tüm titizliğiyle takip edilir ve güvenilir bir ortam oluşturulur.

Bizi Arayın