Gönderen Bilgisi


Alıcı Bilgisi

Acil Kurye Çağırma Hizmeti

Kuryemex Acil Kurye Çağırma Hizmeti sizlerle! En kısa sürede göndermeniz gereken gönderileriniz, kargolarınız ve evraklarınız için Kuryemex Acil Kurye Hizmeti’nden faydalanabilirsiniz.

İstanbul içi bütün bölgeleri kapsayan hizmetimiz ile acil gönderilerinizi en kısa sürede alıcısına ulaştırıyoruz. Zaman tasarrufunun yanı sıra sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Acil Kurye çağırma hizmetimiz ile İstanbul içi dilediğiniz adrese en uygun fiyatlarla en hızlı ve en kolay şekilde gönderilerinizi ulaştırabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitemizden kargonuza uygun gönderi boyutu seçmek. Kargonuz 0-1 kg aralığında dosya, 1-3 kg aralığında paket, 4-6 kg aralığında küçük koli, 7-20 kg aralığında orta koli ve 11-20 kg aralığında büyük koli olabilir. Kargonuza uygun gönderi boyutunu seçtikten sonra kuryemizin kargonuzu teslim alacağı adresi ve saati seçmelisiniz. 3. adım ise teslimatın yapılacağı adresi ve kişiyi seçmek. Son olarak gönderi tipi seçmelisiniz. Normal gönderileri seçimi ile kargonuzu 4 saat, Express gönderi seçimi ile 60-90 dakika arasında kargonuzu alıcıya iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra size uygun ödeme tipini de sitemiz içinden seçebilirsiniz.

Deneyimli ve güvenilir kuryelerimiz ile sizlere en hızlı kurye hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her türlü acil kurye çağırma ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Express Kurye Nedir ?

Express Kurye motosikletli kuryenin adresten alınıp teslim adresine toplamda 60-90 dk. İçinde teslimatının sağlanmasıdır.

Acil Kurye Çağırma Hizmeti Hangi Bölgeleri Kapsar ?

Acil kurye çağırma hizmetimiz İstanbul ili ve ilçelerini kapsayan bir hizmettir.

Kargo En Hızlı Nasıl Gönderilir/Gelir ?

Kargonuzun hızlı gelmesini istiyorsanız , Express gönderi seçimini seçip 60-90 dakika arasında  kargonuz teslim edilir.

Çalışma Saatleri Nedir ?

Mesai Saatlerimiz: 09:00 – 17:00